دوره دوم آموزش متوسطهرشته ریاضی فیزیکرشته های نظریکتاب درسی

دانلود کتاب فیزیک (۱) پایه دهم – ریاضی

کتاب فیزیک ١ نخستین کتاب فیزیک در دوره دوم متوسطه است که برای پایه دهم دوره نظری تألیف و چاپ شده است.این کتاب درادامه تغییر برنامه درسی آموزش علوم تجربی دردوره اول متوسطه است.درس فیزیک برای رشته های علوم تجربی وریاضی وفیزیک در سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم ارائه خواهد شد. برای ارتباط مؤثرتر با برنامه  درسی این کتاب و تحقق اهداف آن، توجه به مواردی که در ادامه می آیدتوصیه میشود.
مسیر آموزش و یادگیری: دانشآموزان عزیز! مسیر آموزش و یادگیری، وقتی شوق انگیز و لذتبخش است که با تلاش وجدیت شما برای پیمودن آن همراه شود. پیش از همه، باید به توانایی های خود باور و اعتماد داشته باشید. مفاهیمی که در هر سال تحصیلی میخوانید، با سطح درک و فهم شما متناسب است و برای بهبود و ارتقای زندگی فردی، اجتماعی و حرفهای شما مفیدند. در فرایند آموزش به طور فعال و باانگیزه مشارکت کنید. اگر امروز نتوانید دانش، مهارت و نگرش خود را بهبود ببخشید، ممکن است فردا دیر باشد! برای تعامل مؤثر و سازنده با دنیای پر شتاب و در حال تغییر امروز، راهی جز »کسب خرد« نداریدو این خرد به تدریج و به تبع باور، تلاش و مشارکت شما در فرایند آموزش به دست می آید.

منبع : نوشته فوق از کتاب فیزیک (۱) پایه دهم – ریاضی می باشد .

دانلود کتاب فیزیک (۱) پایه دهم – ریاضی 

دانلود کتاب فیزیک (۱) پایه دهم – ریاضی از سایت اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کرده تا به صفحه دانلود از سایت مربوطه هدایت شوید . (www.chap.sch.ir)

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن